Looduselamuslik väliruum võib kujuneda  inspireerivaks  hooaja lõpetamise, pikniku, suguvõsa kokkutuleku, firma spordipäeva või mõne teise temaatilise päeva läbiviimise kohaks. Usume, et eeskätt tunnevad end hästi seltskonnad osalejate arvuga alates 100 inimest.

Leiate end Ahja jõe ürgoru vaikusest, silm puhkamas kaunitel liivakivipaljanditel ning lugemas pääsulinnu pesasid. Suure õnne korral näete mööda lendamas värvilist jäälindu.

Siin on küllaldaselt ruumi nii suurtele kui väikestele põnevate tegemiste kavandamisel. Platsil asub vajaliku elektrivõimsusega teisaldatav välilava (mõõtudega  20 ruutmeetrit),palliplats, välibasseinid ning katusealuse terrassiga välipuhvet. Õhtuhämaruse valgustamiseks süütame lõkketule ja kõhutäite valmistamiseks  soojendame grillpanni.

Vaid paarisaja sammu kaugusel otse jõe ääres ootab Teid puukütte ja väikese kaminaruumiga saun.

Platsi kasutamise orienteeruv baashind on 200 eurot. Armastame arveldamiseks ka meeldivaid koostöövorme. Kõik Teie mõtted ja pakkumised on alati rõõmuga teretulnud!

 Olete oodatud saabuma mugavalt ja kiiresti rongiga Tartust, vesiselt mööda Ahja jõge või traditsiooniliselt maanteed pidi.