Suvelaager Valgemetsas

Suvelaager asub  Põlvamaal, Ahja jõe kaldal tõeliselt puhta õhuga männimetsa all. Laagripäevade erinevateks tegevusteks, mängudeks ja seiklusteks on meil kasutada 12 hektarit loodusruumi. Siin on oma koht suurel spordiplatsil erinevateks võistlusteks, välibasseinidel ja kõvakattega korvpalliplatsil. Vihmase ilma korral leiame varju lavaga klubihoonest või samblakatusega paviljonist.

Valgemetsa on Tartu ja Põlva poolt võimalik mugavalt  jõuda rongiga. Rongilt maha astudes on Teil teha vaid loetud sammud ning oletegi kohal.

Suvel toimub meil kolm kuni viis  laagrivahetust. Laagrisse on lahkelt oodatud kõik 7 kuni 14-aastased lapsed.

Laagrilised sätivad end sisse rühmamajadesse, omaealiste ja samasooliste kaaslaste juurde. Majas on neli tuba, millest igaühte mahub sõbralikult kuni kaheksa laagrilist. Teie lastega tegelevad koolitatud ja sõbralikud laagrikasvatajad.

Et kõhud kenasti täis oleksid ja energiat jaguks, pakume süüa neli  korda päevas. Toidu tegemisel eelistame puhast ja võimalikult keemiavaba toorainet. Köögi- ja juurviljad jõuavad meie toidulauale kohalike talupidajate põldudelt ning joogi tegemisel kasutame võimalusel oma aia õunamahla või naturaalseid mahlakonsentraate.