Avara sööklaruumi rent pidupäevadeks

Otsite privaatset looduskaunist kohta juubelite, tähtpäevade või sünnipäevade tähistamiseks ning soovite, et peokülalised ei peaks end hilistel õhtutundidel kojusõiduga koormama  – olete lahkelt oodatud  tutvuma Valgemetsa võimalustega!

Põlvast on Valgemetsa  vaid 15 km ja Tartu jääb meist pooletunnise autosõidu kaugusele.

Pakume Teile suurt valgusküllast ruumi naturaalse puitpõrandaga ning rõõmsates värvitoonides. Ruumi suuruseks on ca 350 ruutmeetrit, millest jagub nii tantsuplatsi, piduliku laua kui ka soovi korral lastele omaette nurga sisustamiseks. Kui Teil on plaanis läbi viia programm mängude ja võistlusega, saame Teile kasutada pakkuda meie väliala. Välja puhkamiseks teeme Teie külalistele üles voodiasemed.

Peoruum võiks olla Teile sobilik, kui seltskonna suuruseks kujuneb 60 – 150 inimest ning tähtpäeva toimumise kuupäev jääb maikuu ja oktoobrikuu vahele.

Hea peo õnnestumiseks on mõnusa seltskonna kõrval vaieldamatult tähtis ka maitsev toit. Peolaua katmisel ja pidupäeva roogade valmistamisel oleme teinud meeldivat koostööd Ah-Ja Pubi ja Pesa Cateringiga. Lisaks pakuvad meie lähistel veel cateringi teenust Jaagumäe Cateringkohvik AalNele Kulinaaria OÜ. Samuti on võimalik tellida catering Tartust, kus teiste seas on pakkujateks Frens CateringMaitseelamuse KodaCafe Shakespeare ja  mitmed teised teenusepakkujad.

Toitlustaja saab sõbralikult roogade väljapanekul kasutada meie avarat köögipoolt ning abiinventari.

 

 

 

 

Õdus koosviibimiste ruum

Seltskondadele kuni 40 inimest pakume rõõmuga oma ürituse läbiviimiseks  õdusat valgusküllast ruumi kontorimaja teisel korrusel. Ruumile annavad soojust naturaalsed puitmaterjalid ja pehmed värvitoonid.

Siin on sobilik korraldada koosolekuid või tähistada pidupäevasid, mille toimumise aeg on planeeritud ajavahemikku maist kuni jaanipäevani või augustist kuni oktoobri keskpaigani.

Töisteks koosviibimisteks varustame Teid pabertahvli ja kirjutusvahenditega  ning soovi korral lisatasu eest esitlustehnikaga. Turgutavate kohvipauside ja tugevama kehakinnituse eest kannavad hoolt meie head toitlustuspartnerid. Soovides peale töist päeva keha ja vaimu värskendada, kütame Teile soojaks jõeäärse kaminaruumiga leilisauna ja paneme tule alla grillpannile. Kui Teil peaks olema jaksu ja soovi aktiivse hasartse tegevuse järele, võtame ühendust oma toredate koostööpartneritega, kes pakuvad Teile elamusi vibujahist, meeskonnamängudest või matkast veel ja maal.

Ruum sobib suurepäraselt nii täiskasvanute kui laste sünnipäevade tähistamiseks. Üks osa ruumist on sisustatud lastenurgana, kus leiavad toredat tegevust väiksemad külalised. Hoidmaks ära trepil juhtuda võivaid õnnetusi, on trepi ette paigaldatud värav.

 

 

Maja rent seltskondadele

Soovite linnast ära, privaatset olemist koos sõprade, sugulastega või toredate töökaaslastega?

Pakume Teile kuuma sauna ja majutust Lõuna-Eesti männimetsa vaikuses.

Majas on 21 voodiaset, dušširuum ja valgusküllane lodža. Saate oma soovi järgi valida 2-, 3- ja 5-kohaliste tubade vahel.

Suurematele seltskondadele on meil pakkuda eraldi köögiruumiga ööbimismaja, mis mahutab kuni 38 inimest.