Tere tulemast Valgemetsa!

Mõnus privaatsus ja kosutav vaikus Ahja jõe ürgorust! Männimetsa-alune suur territoorium on ideaalne paik erineva iseloomuga ürituste ja ettevõtmiste korraldamiseks. Tulge ja tutvuge!

Valgemetsa Noortelaager

Võimalik, et just Valgemetsa laagris käisid ka Sinu vanemad või lausa vanavanemad. Uuri järele! Tule ise ja kutsu ka sõber kaasa!

Valgemetsa Noortelaager

Laager kauni Põlvamaa männimetsa keskel. Oodatud on kõik 7- kuni 16-aastased noored! Uued sõbrad ja vahvad tegevused ootavad Sind!

Suvepäevad ja firmaüritused

Suvepäevad kaunis Lõuna-Eestis! 250 voodikohta, piiramatult telkimise võimalusi. Pakume Teile toitlustust ja kogu kinnistu renti mõistliku hinnaga.

Ruumide ja kinnistu rent

Meil saab tähistada pidupäeva, pidada saunaõhtut, viia läbi looduses õppepäevasid, korraldada toredaid laagreid. Privaatsus ja soodne hind!

Põlvamaa - mida põnevat?

Põlvamaal igav ei hakka! Veematkad, rabaringid, atraktiivsed muuseumid, erinevad töötoad, muusikaelamused ja teemapargid.

Meie tegemistest lähemalt

Täname Teid kõiki, kelle teed on toonud või kes veel avastavad enda jaoks tee Valgemetsa! Pakume Teile killukest kaunist Põlvamaa loodusest, kus meeldejäävalt ning omanäoliselt plaanitud ettevõtmisi teoks teha!

Valgemetsa on võimalik, et parim valik suurematele töökollektiividele , kelle jaoks on suvepäevade koha valikul tähtsateks: kaunis avar loodusruum, maitsev toit ja mõistlik hind.

Meie koostööpartnerid